Pogotowie komputerowe w Szczecinie

1. Profesjonalny serwis komputerowy

Potrzebujesz pomocy? Dobrze trafiłeś! Rozwiązujemy problemy ze sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem. Doskonale rozumiemy jak ważna jest stabilność oraz niezawodność pracy struktury i sieci IT w firmie. Dajemy ci gwarancję szybkiego rozwiązania problemów. 

Priorytetami naszego serwisu komputerowego są:
– szybki czas naprawy,
– niski koszt jej realizacji,
-wysoka jakość usług.

Dzięki doświadczeniu szybko rozwiązujemy informatyczne zawiłości – diagnozujemy i rozwiązujemy problemy. Współpraca z nami oznacza koniec zmartwień i stałą opiekę informatyczną. Nasi najlepsi specjaliści i pasjonaci IT służą pomocą.

2. Pogotowie komputerowe w Szczecinie

Całodobowe pogotowie komputerowe w Szczecinie. Rozwiązujemy problemy u klienta, na miejscu. W wypadku poważniejszych usterek zabieramy urządzenia i serwisujemy sprzęt u siebie. W ciągu 24 godzin znajdziemy rozwiązanie!

3. Sprzęt komputerowy – Bądź spokojny, jesteśmy by Ci pomóc

Potrzebujesz sprzętu komputerowego? Pod naszą opieką znajdą się laptopy, komputery stacjonarne (PC), sprzęt sieciowy (routery, huby), infrastruktura sieciowa i internetowa (sieci przewodowe, bezprzewodowe WiFi, usługi telekomunikacyjne VoiP).

4. Ciągłość pracy i kopie zapasowe

Zadbamy o kopię ważnych i wrażliwych danych. Skonfigurujemy dyski zewnętrze i inne urządzenia magazynujące, wdrożymy usługę współdzielenia plików, zadbamy o kopię poczty elektronicznej. Wdrażamy wysoce specjalistyczne rozwiązania przy zastosowaniu cloudcomputing – rozwiązań w chmurze. W razie awarii sprzętu i przekazaniu go do naprawy gwarantujemy zachowanie danych oraz zastępczy sprzęt do pracy. Zajmujemy się również odzyskiwaniem utraconych i skasowanych danych.

5. Systemy operacyjne, sieci i serwery

Pomożemy rozwiązać problemy z systemem Windows oraz Linux. Instalacja, konfiguracja, wdrażani usług i cała gama innych operacji to dla naszych specjalistów chleb powszedni.

Pomożemy Ci również w konfiguracji serwerów sieciowych, wdrożeniu sieci VoIP i systemów poczty elektronicznej. Wdrożymy wydajne i nowoczesne rozwiązania, które pozwalają oszczędzić czas i pieniądze.

http://serwis.adenet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *